home-blur
02
12/10/2022
Інтерв'ю з ізівцями

Siguler Guff купує мажоритарний пакет акцій Solvd Inc.,нового лідера цифрової інженерії

Очікується, що партнерство посилить продуктові можливості Solvd, зміцнить керівну ланку компанії в Північній Америці та розширить її міжнародне покриття

  •       Це третя значна інвестиція Siguler Guff у галузь розробки програмного забезпечення

 

Роузвілл, штат Каліфорнія – 28 вересня 2022 р. – Solvd Inc. (надалі Solvd або «Компанія»),  резидент Асоціації EASE, глобальна компанія з технологічного консультування та розробки програмного забезпечення, сьогодні оголосила, що залучила контрольний пакет інвестицій від Siguler Guff & Company, LP (Siguler Guff), глобальної багатопрофільної компанії прямих інвестицій із значним досвідом у галузі розробки цифрових продуктів. Завдяки підтримці Siguler Guff, Solvd зможе надалі розширювати свій підрозділ розробки та посилить свою спроможність в автоматизації тестування, розробці додатків та DevOps-рішень для клієнтів. Компанія також продовжить зміцнювати управлінську команду, додаючи у неї фахівців із продажів та інженерів у США.

 

Заснована в 2011 році, компанія Solvd із понад 600 інженерів працює у восьми країнах Латинської Америки, Північної Америки та Східної Європи. Solvd обслуговує клієнтів зі списку Fortune 500 у кількох галузях, які швидко зростають, зокрема, фінансові технології, роздрібна торгівля, медіа, розваги, програмне забезпечення та здоров’я. За Кожен з останніх трьох років компанія подвоювала свої продажі завдяки використанню Zebrunner — власної революційної запатентованої платформи управління якістю.

 

«Інвестиції Siguler Guff є важливим підтвердженням цінності нашої роботи та того досвіду, який співробітники та управлінська команда здобули, працюючи для наших клієнтів», — сказав Алекс Хурсевич, генеральний директор Solvd. — Знання Siguler Guff про галузь, міцні відносини та стиль роботи роблять їх ідеальним партнером. Ми дуже раді бути основною інвестицією їхнього флагманського фонду розвитку та вітаємо Дрю Гаффа та Шона Хубчандані в нашій раді директорів».

 

Дрю Гафф, керуючий директор і партнер-засновник Siguler Guff, заявив: «Ми раніше вже інвестували в лідерів галузі —  EPAM Systems і GlobalLogic, бо зосереджені на підтримці цифрової трансформації. Ми дуже раді продовжувати цей напрямок разом із командою Solvd для підтримки розробки їхнього якісного програмного продукту та послуг для клієнтів. Ми з нетерпінням чекаємо, щоб долучитися до нового етапу прискореного зростання компанії».

 

Шон Хубчандані, керуючий директор і менеджер портфоліо компанії Siguler Guff, додав: «Успішний перехід на цифрові технології став вирішальною конкурентною перевагою для компаній у всьому світі. Інженерний досвід Solvd та культура, орієнтована на повагу до інтелектуальної власності, дозволяють їй очолити цю зміну парадигми та зайняти свою частку висококонкурентного ринку. Команда Solvd акумулює нові таланти у сфері технологій у Європі та Латинській Америці, і Siguler Guff має унікальні можливості використати свій галузевий досвід для того, щоб цьому сприяти».

 

Про Solvd

Solvd — це глобальна компанія з технологічного консультування та розробки програмного забезпечення, яка налічує понад 600 інженерів у восьми країнах Латинської Америки, Північної Америки та Європи. Solvd спеціалізується на контролі якості програмного забезпечення та консалтингу з автоматизації тестування. Також рішення компанії стосуються сфери розробки індивідуальних програм, DevOps, AR/VR та інших запитів від клієнтів. Компанія створила широку бібліотеку інтелектуальної власності, яка включає власну платформу управління якістю Zebrunner. Solvd обслуговує клієнтів зі списку Fortune 500 у кількох галузях, які швидко зростають: фінансові технології, роздрібна торгівля, медіа, розваги, програмне забезпечення та здоров’я. Штаб-квартира Solvd розташована в Роузвіллі, штат Каліфорнія, компанія має 7 центрів розробки в Україні, Польщі, Грузії, Аргентині, Бразилії, Мексиці та офіс продажів в Угорщині. Щоб дізнатися більше про Solvd та Zebrunner, відвідайте https://www.solvd.com та https://zebrunner.com 

 

Про Siguler Guff

Siguler Guff є провідною міжнародною мульти стратегічною приватною інвестиційною компанією. Разом зі своїми дочірніми структурами вона має в управлінні приблизно 17 мільярдів доларів США активів станом на 30 червня 2022 року та понад 30 років інвестиційного досвіду. Siguler Guff працює з урахуванням ризику, зосереджуючись на певних ринкових нішах. Основні інвестиційні стратегії Siguler Guff включають опортуністичні та приватні позики, невеликі приватні компанії, проблемну нерухомість і ринки, що розвиваються. Інвестиційні продукти Siguler Guff включають фонди прямих інвестицій, фонди з декількома менеджерами та індивідуальні окремі рахунки. Заснована в 1991 році зі штаб-квартирою в Нью-Йорку, Siguler Guff має офіси в Бостоні, Лондоні, Мумбаї, Сан-Паулу, Шанхаї, Сеулі, Токіо, Гонконгу та Х’юстоні, Техас. Щоб дізнатися більше про Siguler Guff, відвідайте сайт www.sigulerguff.com.

 

Контакти для ЗМІ:

Для Siguler Guff:

Jeffrey Taufield / [email protected] 

Katie Coleman / [email protected]

Daniel Yunger / [email protected]

 

Для Solvd:

Тетяна Кабанова / [email protected] 

Вихід бізнесу на нові ринки. Юридичний роадмеп
Детальніше
Бренд роботодавця: метрики та тренди 2022. Розповідає Поліна Полякова, CMO ALLSTARSIT
Детальніше
Революціонізація eCommerce: як IdeaInYou впроваджує AI, ML та Blockchain в роботу?
Детальніше