home-blur
c6f0ef36238e41998217ac2d71ea9030
06/11/2020
Новини EASE

Дрони і всюдиходи- рішення для світового ринку енергетики

Резидент EASE — компанія DroneUA у співпраці з компанією Sherp виконали інспекцію самих важкодоступних ліній електропередач і протестували рішення в пілотному проекті для DTEK — найбільшої приватної вертикально-інтегрованої енергетичної компанії України.

Тандем технологій Sherp і DroneUA — це комплексне рішення для проведення складних інспекцій та ремонтних робіт у важкодоступних місцях для енергетиків.

За допомогою дронів і всюдиходів можна не тільки зібрати дані про стан опор, а й доставити бригаду фахівців на місця в будь-який час де б не перебували ЛЕП і завдяки використанню професійного програмного забезпечення клієнт отримує весь необхідний спектр інформації про свій об’єкт.

Ідею необхідно було протестувати і переконатися в тому, що механізм працює і працює добре. Пілотний проект був запущений з DTEK найбільшою приватною вертикально-інтегрованою енергетичною компанією України.

В рамках пілотного проекту фахівці DTEK повинні були дістатися і зібрати дані про технічний стан 2 км ліній електропередач, розташованих у важкодоступній болотистій місцевості Бориспільського району, Київської області. Завдяки комплексному підходу в комбінації дронів і всюдиходів енергетики не тільки дісталися до важкодоступних ділянок але оперативно зібрали дані про стан ліній. DroneUA — це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень. У структурі компанії функціонують власні інженерні та виробничі підрозділи, відкритий центр з обробки даних. Drone.UA — дистриб’ютор комерційних і промислових рішень компанії DJI і Parrot, дистриб’ютор програмного забезпечення Drone Deploy і Pix4D на території Східної Європи і Кавказа.Компанія веде свою діяльність в сферах, енергетики та нафтогазової промисловості, а також в сферах геодезії і топографії. Основними напрямками роботи Drone.UA є, розробка та впровадження галузевих рішень, заснованих на технології дронів, надання послуг, з використанням БПЛА, а також обробка отриманих за допомогою безпілотників даних. Технології Drone.UA використовуються на більш ніж 4 млн гектарів посівних площ Украіни.Группа компаній Drone.UA є ТОП 3 найбільш інноваційним підприємством в сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES. І входить до переліку ТОП 20 найбільш інноваційних підприємств України.

Детальніше про колаборацію:

https://drone.ua/dronyi-i-vezdehodyi-reshenie-dlya-mirovogo-ryinka-energetiki/

Ринок праці в Україні: фріланс виходить з “тіні”?
Детальніше
Асоціація EASE запустила реферальну програму
Детальніше
Наших партнерів стає все більше!
Детальніше