home-blur
uapay 1
05/05/2023
Новини EASE

UAPAY отримала ліцензію Національного банку України та статус платіжної установи

Компанія UAPAY успішно пройшла авторизацію та отримала ліцензію НБУ, яка дозволяє їй продовжувати свою діяльність як платіжна установа. Нова ліцензія була необхідна у зв’язку з новими умовами отримання ліцензії небанківськими установами, що працюють у сфері надання фінансових платіжних послуг, старі дозволи припиняють свою дію від 1 травня 2023 року.

У серпні 2022 р. набрав чинності новий Закон «Про платіжні послуги», який удосконалює український фінансовий ринок та наближає його правове регулювання до норм європейського законодавства. Згідно з ним компанії, що бажають продовжувати роботу, мали пройти авторизацію, порядок процедури визначений Положенням, затвердженим постановою Правління НБУ № 217 від 7 жовтня 2022 р.

«Ще у 2015 році UAPAY здобула ліцензію на проведення грошових переказів в національній валюті. Зараз ми активно працюємо над оптимізацією наших процесів з урахуванням європейських стандартів та зберігаємо високий рівень своєї діяльності, щоб відповідати не лише потребам наших клієнтів, але й вимогам законодавства», – коментує Дмитро Зарахович, засновник та керуючий партнер UAPAY.

Нагадаємо, що нещодавно за вклад у розвиток галузі фінтеху компанія UAPAY отримала нагороду на Ukrainian Fintech Awards у номінації “Best payment provider for marketplace”.

Робота IT в Україні. Як шукають співробітників у Запоріжжі
Детальніше
EASE стала партнером Міжнародного Форуму BIT-2021
Детальніше
Фільм про ІТ, Expo-2020 та міцне ком’юніті: Асоціації EASE 2 роки
Детальніше