home-blur
11ee88d037734cda8a231e56a4659643
04/11/2020
Новини EASE

EASE трансформує найстаріший ВНЗ країни в IT-корпорацію.

Європейська асоціація програмної інженерії підписала меморандум з факультетом інформатики “Могилянки”. Президент EASE Владислав Савченко та декан факультету Андрій Глибовець домовилися про впровадження в університет унікальних інструментів співробітництва між IT-компаніями і молодими IT-фахівцями. Тепер резиденти асоціації зможуть втілювати свої IT-рішення з допомогою студентів ВНЗ. Розробка нових продуктів буде здійснюватися під ретельним контролем викладачів факультету та менеджерів компанії. На виході IT-компанії повинні отримати якісне рішення, яке задовольнить обидві сторони. Така практика вводиться в українських університетах вперше. Києво-Могилянська академія пропонує взаємодію в двох напрямах: наукові дослідження (Big Data, ML) і розробка програмного забезпечення.

Унікальність співпраці полягає в тому, що студенти 2-4 курсів продовжуючи навчатися в університеті, можуть підвищити професійні навички. Для ВНЗ це можливість показати високий рівень підготовки своїх фахівців, а також запропонувати IT-компаніям більш вигідні умови з розробки рішень, ніж сьогодні є на ринку.

EASE і університет “Києво-Могилянська академія” продовжать впроваджувати кращі практики, які сьогодні використовуються в престижних навчальних закладах Європи та США.

GigaCloud — лідер хмарного ринку України у 2022 році
Детальніше
UAPAY отримала ліцензію Національного банку України та статус платіжної установи
Детальніше
Найближчі активності EASE
Детальніше