home-blur
9e69162989d745da8d696b03e6317692
06/07/2021
Новини партнерів

BIT-2021 на хвилях Чорного моря!

1 липня після трьохрічної перерви в Одесі пройшов BIT-2021. Форум відбувся  в готелі «Gagarinn». Також подія проходила в онлайн форматі та транслювалася на каналі YouTube: (запис заходу).

Розпочався форум з виступу  Максима Кривохижа, Head of CrowdStrike Department., iIT Distribution в он-лайн-форматі. Виступ був присвячений рішенням з  кібербезпеки.

Продовжив програму виступ Олексія Гребенєва, керівника напрямку Apple B2B, АСБІС-Україна. Особливу актуальність виступ набув в зв’язку з відкриттям у Києві офіціального офісу компанії Apple.

Перевагами  хмарних рішень поділився  Данило Белов, директор з розвитку, Ucloud.  Анна Гаєвська, менеджер проектів розвитку, РОМСАТ розповіла про те,  як можно економити за допомогою IoT.

Продовжив програму Роман Осадчий,  менеджер з рішень компанії Huawei, який докладно розповів про важливість інфраструктури для процесу цифровізації.

Наступний спікер Олександр Борсукевич, Business Development Manager CEE, Techsvit розкрив всі  деталі сучасної відеотрансляції.

Про актуальні засоби комунікації   розповів Денис Онікієнко, національний тренер, АСБІС-Україна.

Як краще охороняти  периметр? Начальник проектного відділу систем безпеки компанії РОМСАТ, Олександр Розвадовський познайомив слухачів з рішеннями Magos.

Закінчив першу сесію технічний директор, ESET в Україні Олександр Іллюша. Компанія   відома в Україні  своїми рішеннями з кібербезпеки, високим рівнем експертизи  та досвідом боротьби з кіберзлочинністю.

В перерві слухачі мали змогу ознайомитись з новими продуктами та послугами, які були представлені у виставковій зоні партнерами заходу. Виставка форуму BIT була найбільш цікава та змістовна. Багато сучасного обладнання та рішень представили наступні партнери форуму:  Huawei Ukraine, АСБІС-Україна (рішення Prestigio, Intel, Logitech, Apple), РОМСАТ (рішення TEKTELIC, ITC, Magos, Aqara, Bosch), Ucloud, TECHSVIT (рішення Sennheiser, Zoom, Dell), ESET в Україні.

Друга сесія за традицією розпочалась рубрикою «Будні IT- директора». Цього разу досвідом  поділився  Станіслав Гохман, CIO Рісоіл Груп.

Станіслав розповів, як він  за три роки переформував роботу ІТ — департаменту холдингу.  Виступ викликав велику зацікавленість серед слухачів, які задавали багато питань з приводу роботи  ІТ-департаменту та IT-рішень, які впроваджені в роботі холдингу.

Олександр Статишнюк, менеджер з розвитку департаменту Систем безпеки, Bosch продовжив програму детальною презентацією про продукцію компанії, нові можливості та використання штучного інтелекту  у роботі відеокамер, та відео- аналітики.

Денис Ахмадєєв, технічний директор, Techsvit представив комплекс рішень для мобільних відеоконференцій.

Актуальна тема:  «IP системи гучномовного зв’язку та оповіщення» пролунала від Антона Єжова, керівника напрямку систем звуку, РОМСАТ. Виступ викликав гарячу дискусію з приводу оповіщення жителів міст, про перспективи впровадження цих рішень з розвитком розумних міст в Україні.

Закінчив конференційну програму експерт з кібербезпеки, CEO Security Services Group, Юрій Мелащенко. Спікер доповідав в он-лайн-форматі  з  міста Дубаї.

Юрій поділився останніми новинами з чергової виставки, яка проходила в закритому форматі. Експерт відповів на безліч болючих питань з кібербезпеки  від слухачів форуму.

Завершився захід розіграшем призів від партнерів та організаторів.

Фотозвіт заходу можна переглянути за посиланням.

Європейська асоціація програмної інженерії стала інформаційним партнером Odessa Startups Pitch Club #2
Детальніше
IT Poland Technology Cluster проведе UNITYHUB ADVICE у Варшаві
Детальніше
Асоціація EASE стала інформаційним партнером події InvestForum UA
Детальніше