home-blur
87d6b514fc1944058d80be97a17514f1

Жіночий мітап

18/03
19:00
INVERIA event space
87d6b514fc1944058d80be97a17514f1

18 березня в Києві  EASE спільно з Wtech проведе для учасниць ком’юніті Spring EASE & Wtech Meetup.

Запрошуємо на перший offline Meetup у цьому році і темою цього івенту, як і загалом тема березня це — права жінок, ми будемо говорити про гендерну рівність та командоутворення в бізнесі.

Спікерками стануть керівниці IT-компаній і освітніх програм, які допомагають жінкам реалізувати свій бізнес-потенціал.

Вікторія Тігіпко та Вірослава Новосильна розкажуть про роботу Wtech і про те, чому правильне ком’юніті є дуже важливим на шляху до жіночої професійної реалізації.

Любов Мочалова розповість про діяльність EASE, поділитися досвідом того, як очолити IT-асоціацію і вивести проєкт у продуктивну діяльність за 4 місяці, дасть практичні поради на тему того, з чого починати бізнес, як працювати з командою і від яких працівників краще відмовитися на старті, чому будь-який стартап потрібно почати з піару і який піар є найбільш ефективним у сфері IT.

✅ Галина Палійчук — Керівниця GROWTH SHOP в Україні. Випускниця Swedish Institute Network for Future Global Leaders. Залучала до партнерств на проектах корінні народи в Канаді, де жила та працювала. Будує будь-які проекти та бізнеси з нуля, обожнює соціальне підприємництво та прагне будь-який бізнес, з яким працює, повернути у сторону інноваційності та соціального імпакту. Колишній юрист з прав людини, що тепер привносить цю філософію у роботу зі стартапами.

Тетяна Сахарук — генеральний директор ініціативи ООН, спрямованої на заохочення соціальної відповідальності бізнесу “Глобальний договір ООН в Україні”, розповість про нові можливості для бізнесу від мережі UN Global Compact, дасть рекомендації про формування команди з точки зору гендерного балансу, поділиться перевагами залучення бізнесу в сферу гендерної рівності і жінок на управлінських посадах.

Захід є доступним тільки для учасниць Wtech і EASE за попередньою реєстрацією. 

 

Акредитація ЗМІ за номером телефону: +380 67 361 19 24 (Любов)