home-blur
8c45920da124435d8b1b842789523a1c
24/03/2020
EASE News

Співробітництво Powercode Academy та Міністрества Цифрової Трансформації України

Цифрова грамотність і цифрові компетенції — це те, що сьогодні може значно поліпшити якість життя пересічних українців за рахунок використання нових технологій, державних і комерційних цифрових сервісів. На жаль, за результатами дослідження цифрової грамотності українців 53% населення перебувають нижче позначки «базового рівня». При цьому лише 47% українців у віці 18-70 років вважають, що навчання цифровим навичкам для них актуально. І ці результати невтішні.

В Powercode Academy розуміють важливість інформаційних технологій в сучасному житті. Саме тому Powercode Academy долучилася до проекту “Дія. Цифрова освіта”, ініційованого Міністерством цифрової трансформації України для підвищення рівня цифрової грамотності населення, ставши освітнім хабом в проекті.

10.03.2020 р. відбулося урочисте підписання Меморандуму про співробітництво між Міністерством цифрової трансформації України в особі заступника Міністра з питань європейської інтеграції Іонан Валерії та Powercode Academy в особі директора Савченка Владислава.

Наша спільна мета — щоб українці опанували цифрові навички, соціалізувалися та почувалися комфортно в світі цифрових технологій, були затребуваними на ринку праці, вільно навчалися та просувалися кар’єрними сходами.

Віднині співробітництво відбуватиметься за такими основними напрямками:

  • сприяння поширенню цифрової та мобільної грамотності серед населення;
  • стимулювання створення умов для навчання сучасним цифровим навичкам;
  • обмін сучасними методами навчання цифровій та мобільній грамотності, освітніми текстовими та відеоматеріалами та ін.

Ми впевнені в тому, що вже в найближчому майбутньому майже кожна робота буде певним чином пов’язана з цифровими навичками. Тож разом із Міністерством цифрової трансформації України Powercode Academy, як посол цифрової освіти в Україні, допомагатиме українцям опанувати на належному рівні must-have цифрові навички у сучасному швидко-змінюваному світі.

The IT Ukraine Association and JEVERA Software Offers Best Practices for Digital Transformation Hurdles Faced by 70% of Telcos
Read more
FUCKUP NIGHT BY EASE: провали MEGOGO, Multiplex і Atlas Weekend
Read more
Young Hack. Odessa edition. Результати хакатону
Read more