home-blur
321505254_3079109992386218_8234002066448838786_n
23/12/2022
Новини EASE

Асоціація EASE підписала меморандум про співпрацю з Global Israeli Initiative

Розширюємо партнерство з міжнародними організаціями 

Асоціація EASE підписала меморандум про співпрацю з Global Israeli Initiative. Це трансформаційна платформа, розроблена для створення сильної та інноваційної міжнародної екосистеми, яка підтримує та сприяє продуктивним відносинам і співпраці між Ізраїлем та світовими компаніями, інвесторами, урядами, інноваційними компаніями та освітніми структурами.

Наша співпраця почалася з партнерства у рамках п’ятого Україно – Ізраїльського саміту у Варшаві, яка об’єднала (онлайн+офлайн)  більше 2400 міжнародних стейкхолдерів. Владислав Савченко, президент EASE був спікером у одній із панелей заходу — Довгострокові дивіденди майбутнього: роль технологічних талантів у побудові інноваційних екосистем. 

Ми розраховуємо на стійку продуктивну співпрацю з Global Israeli Initiative для побудови злагодженого діалогу між технологічними секторами й інноваційними компаніями України та Ізраїлю. Обидві країни вже мають потужний досвід і експертизу, обмін якими здатний посилити бізнесовий потенціал учасників ІТ-ринку. 

Знайомтеся з новими партнерами Асоціації EASE.

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров став героєм документального фільму про українські IT-війська «Перший код».
Детальніше
«Ніколи так не робіть». Як айтівці провели соціальний експеримент
Детальніше
EASE розширює кордони | Ассоціаіція підписала меморандум з Парком Високих Технологій Киргизької Республіки
Детальніше