home-blur
acccf2033cd14b749fd115a4568245f0
11/03/2021
Новини EASE

Ring The Bell of Gender Equality

CEO Асоціації EASE Любов Мочалова була запрошена на всесвітній захід Глобального договору ООН — Ring the Bell for Gender Equality.

10 березня в 60 країнах світу одночасно пройшов захід Ring the Bell for Gender Equality, що присвячений розвитку економічної спроможності жінок.

Під час офіційної церемонії відкриття Генеральний директор Глобального договору ООН в Україні Тетяна Сахарук зазначила:

► «Сьогодні на Ring the Bell for Gender Equality ми піднімаємо три важливі теми. По-перше, це рух компаній до гендерної рівності завдяки впливу на них громадського сектора і прикладів успішного впровадження гендерної рівності в інших компаніях.

По-друге, це позитивні зміни в компанії з ініціативи працівників, а також — взаємодія бізнесу і сімейних цінностей.

Цього року разом з Ring the Bell for Gender Equality ми запускаємо міжнародну програму Target Gender Equality, в рамках якої протягом року будемо говорити з локальними та міжнародними експертами про розкладання культури гендерної рівності в бізнесі ».

В рамках заходу провели три панельні дискусії:

1. WEPs як ефективний інструмент промоціїї гендерної рівності та жіночого лідерства в бізнесі.
2. Ініціативи з промоції гендерної рівності.
3. Бізнес = рівність.

Серед компаній, які підписали Women Empowerment Principles: Caparol УкраїнаДТЕКEY UkraineApple Consulting та Укрзалізниця

Другий рік поспіль подію Ring the Bell for Gender Equality організовує Глобальний договір ООН (UN Global Compact) спільно з ООН Жінки (UN Women), Жінки в Біржових інвестиційних фондах (Women in ETF`s), Світовою федерацією бірж (World Federation of Exchanges), Міжнародною фінансовою корпорацією (International Finance Corporation), членом Групи Світового банку, у партнерстві з Державним секретаріатом з економічних питань Швейцарії,  та Ініціативою стійких фондових бірж (Sustainable Stock Exchanges Initiative), за підтримки та у співпраці з проєктом «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», який фінансується урядом Канади та впроваджується міжнародною організацією Пакт. Партнерами події також стали: Embassy of Canada in UkraineHorizon Capital.

Підвищення вартості резидентства
Детальніше
Open call для стартапів: Bits & Pretzels 2023
Детальніше
IT Факап Night by EASE
Детальніше