home-blur
acccf2033cd14b749fd115a4568245f0
11/03/2021
EASE News

Ring The Bell of Gender Equality

CEO Асоціації EASE Любов Мочалова була запрошена на всесвітній захід Глобального договору ООН — Ring the Bell for Gender Equality.

10 березня в 60 країнах світу одночасно пройшов захід Ring the Bell for Gender Equality, що присвячений розвитку економічної спроможності жінок.

Під час офіційної церемонії відкриття Генеральний директор Глобального договору ООН в Україні Тетяна Сахарук зазначила:

► «Сьогодні на Ring the Bell for Gender Equality ми піднімаємо три важливі теми. По-перше, це рух компаній до гендерної рівності завдяки впливу на них громадського сектора і прикладів успішного впровадження гендерної рівності в інших компаніях.

По-друге, це позитивні зміни в компанії з ініціативи працівників, а також — взаємодія бізнесу і сімейних цінностей.

Цього року разом з Ring the Bell for Gender Equality ми запускаємо міжнародну програму Target Gender Equality, в рамках якої протягом року будемо говорити з локальними та міжнародними експертами про розкладання культури гендерної рівності в бізнесі ».

В рамках заходу провели три панельні дискусії:

1. WEPs як ефективний інструмент промоціїї гендерної рівності та жіночого лідерства в бізнесі.
2. Ініціативи з промоції гендерної рівності.
3. Бізнес = рівність.

Серед компаній, які підписали Women Empowerment Principles: Caparol УкраїнаДТЕКEY UkraineApple Consulting та Укрзалізниця

Другий рік поспіль подію Ring the Bell for Gender Equality організовує Глобальний договір ООН (UN Global Compact) спільно з ООН Жінки (UN Women), Жінки в Біржових інвестиційних фондах (Women in ETF`s), Світовою федерацією бірж (World Federation of Exchanges), Міжнародною фінансовою корпорацією (International Finance Corporation), членом Групи Світового банку, у партнерстві з Державним секретаріатом з економічних питань Швейцарії,  та Ініціативою стійких фондових бірж (Sustainable Stock Exchanges Initiative), за підтримки та у співпраці з проєктом «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», який фінансується урядом Канади та впроваджується міжнародною організацією Пакт. Партнерами події також стали: Embassy of Canada in UkraineHorizon Capital.

EUROPE AND UKRAINE WERE “COVERED” BY HACKER ATTACKS DUE TO AN ENCRYPTION VIRUS. GIGACLOUD TELLS YOU HOW TO PROTECT YOURSELF
Read more
Президент EASE Владислав Савченко став спікером події Клуб сталого розвитку
Read more
7 MAIN PRINCIPLES OF CEO IT-COMMUNITY WORK
Read more