home-blur
ad2cdeaac6704972930a2c6600766ffb
24/02/2021
Новини EASE

Стати ментором Асоціації

EASE оголошує про ще одну можливість публічно проявитися своїм резидентам!

Стати ментором Асоціації.

Вимоги:

 1. Бути чинним резидентом (співробітником компанії — резидента) або партнером Асоціації.
 2. Мати експертизу в конкретній галузі знань: інвестування, кризовий-менеджмент, інноваційні технології, програмування, IT PR, IT Marketing, Government Relations, управління IT компанією, масштабування IT бізнесу.
 3. Бути етичним в особистих і робочих взаєминах. Бути не поміченим у публічних скандалах, зашкварних виступах, аморальних постах в соціальних мережах.
 4. Повинен мати бажання безоплатно ділитися знаннями та експертизою і розглядати це як соціальне навантаження для себе і своєї компанії.

** Затвердження кандидатур менторів відбувається на нараді Команди Асоціації на початку кожного місяця. Команда не зобов’язана пояснювати причину відмови, в разі, якщо вважатиме що кандидат не відповідає цінностям спільноти або не підходить з інших причин.

Що отримує ментор:

Розміщення докладної інформації про себе та свою експертність з фото і логотипом компанії на всіх діючих платформах Асоціації:

 • Facebook пост
 • Instagram пост + Сторіс
 • сайт
 • E-mail розсилка
 • Telegram канал
 • Офіційний Telegram чат спільноти
 • Можливість поборотися за звання “Ментор року” EASE.

Ментором можна виступити в одному з хакатонів, які проводить Асоціація серед студентів профільних ВНЗ / в одній з акселеративному програм / для іншого резидента Товариства за запитом.

Найближча активність, в якій можна стати ментором: акселераційна програма Tech Startup Accelerator від Ukrainian Future. Менторські сесії стартують першого березня.

З усіх питань звертатися до резидент-менеджера Дар’ї 098 326 80 15.

Федерація кіберспорту України стала партнером EASE
Детальніше
Асоціація EASE представила ІТ-індустрію України на виставці A Ukrainian Affair у Сінгапурі
Детальніше
«Для європейців Україна виглядає, як мультик, як серіал на Netflix». Інсайти з Лугано від президента EASE Владислава Савченка
Детальніше