home-blur
ad2cdeaac6704972930a2c6600766ffb
24/02/2021
EASE News

Стати ментором Асоціації

EASE оголошує про ще одну можливість публічно проявитися своїм резидентам!

Стати ментором Асоціації.

Вимоги:

 1. Бути чинним резидентом (співробітником компанії — резидента) або партнером Асоціації.
 2. Мати експертизу в конкретній галузі знань: інвестування, кризовий-менеджмент, інноваційні технології, програмування, IT PR, IT Marketing, Government Relations, управління IT компанією, масштабування IT бізнесу.
 3. Бути етичним в особистих і робочих взаєминах. Бути не поміченим у публічних скандалах, зашкварних виступах, аморальних постах в соціальних мережах.
 4. Повинен мати бажання безоплатно ділитися знаннями та експертизою і розглядати це як соціальне навантаження для себе і своєї компанії.

** Затвердження кандидатур менторів відбувається на нараді Команди Асоціації на початку кожного місяця. Команда не зобов’язана пояснювати причину відмови, в разі, якщо вважатиме що кандидат не відповідає цінностям спільноти або не підходить з інших причин.

Що отримує ментор:

Розміщення докладної інформації про себе та свою експертність з фото і логотипом компанії на всіх діючих платформах Асоціації:

 • Facebook пост
 • Instagram пост + Сторіс
 • сайт
 • E-mail розсилка
 • Telegram канал
 • Офіційний Telegram чат спільноти
 • Можливість поборотися за звання “Ментор року” EASE.

Ментором можна виступити в одному з хакатонів, які проводить Асоціація серед студентів профільних ВНЗ / в одній з акселеративному програм / для іншого резидента Товариства за запитом.

Найближча активність, в якій можна стати ментором: акселераційна програма Tech Startup Accelerator від Ukrainian Future. Менторські сесії стартують першого березня.

З усіх питань звертатися до резидент-менеджера Дар’ї 098 326 80 15.

EASE HELD IT CONFERENCE AND JOB FAIR IN CHERNIVTSI
Read more
SERVICES BELOW COST OR FREE. THE CLOUD OPERATOR OFFERS BUSINESS SUPPORT
Read more
How the Consumption of Cloud Services Has Changed. GigaCloud Report 2022
Read more