home-blur
Facebook post – 34
06/02/2023
Новини EASE

ТОП-10 КАДРОВИХ АГЕНТСТВ УКРАЇНИ В 2022 РОЦІ.

До нападу Росії Україна була одним із найбільших експортерів ІТ-послуг і популярним ІТ-центром у Європі з річним темпом зростання понад 20 відсотків і доходами від експорту, що становили майже п’ять відсотків ВВП України.

Війна повинна була покласти край такому вражаючому зростанню, але насправді картина була іншою. Прогнозується, що в 2022 році галузь експортує 7 мільярдів доларів, що на 2 відсотки більше, ніж у 2021 році.

Під час війни IT-компанії в Україні показали приголомшливу здатність адаптуватися до нових реалій. Завдяки впровадженню планів безперервності та переміщенню команд в інші частини України, а іноді й за кордон, вдалося уникнути катастрофічних втрат у секторі. В Україні в IT-сфері поки що працює близько 300 000 людей. Ці фактори, а також деякі позитивні тенденції в ЄС, такі як зниження рівня інфляції та збільшення вакансій в IT-галузі, дають нам надію вірити, що найважчий період цієї кризи подолано. Інфляція в єврозоні повернулася до однозначного числа вперше з серпня, підживлюючи надії, що найгірший за всю історію стрибок споживчих цін у блоці досяг свого піку. Теплова карта дефіциту робочої сили в сфері послуг, 10 найбільших підгалузей, 2022Q4


Таким чином, ІТ-сфера в Україні продовжує розвиватися, незважаючи на складну ситуацію в країні. Ми підготували список 10 найкращих українських ІТ-рекрутингових компаній, які допомагають ІТ-компаніям розвиватися в Україні:

1.CNA INTERNATIONAL

CNA International IT — високоякісне рекрутингове агентство, яке допомагає стартапам і продуктовим компаніям наймати першокласних технічних спеціалістів. Також можливий пошук керівників. Компанія була заснована в Києві в 2013 році.

2. DNA325

DNA325 є фасилітатором яскравих ІТ-талантів у Східній Європі та Латинської Америки, базується в Одесі, Україна, і має бек-офіси в 4 інших країнах.

Заснована в 2016 році команда з близько 50 технічних рекрутерів є надійним партнером для глобальних компаній і стартапів, які розширюють свої команди розробки програмного забезпечення в ЄС або Латинській Америці, допомагаючи їм наймати інженерів із підтвердженими технічними навичками та навичками спілкування.

3. HUNTME

З 2013 року HuntME займається підбором «прихованих перлин» як для українських, так і закордонних IT-компаній. Головний офіс знаходиться в Ужгороді. Штат нараховує понад 40 співробітників, генеральним директором є Алекс Богоста. Залежно від потреб клієнта команда HuntME надає різні послуги.

4. JOB ADVICE AGENCY

Job Advice Agency (JAA) — київська компанія, заснована в 2018 році. Фокус цієї кадрової агенції — рекрутинг в ІТ-секторі. Команду з 55 професіоналів очолює генеральний директор і засновник Марина Портна. JAA відома насамперед своїм суперіндивідуальним підходом.

5. UPPEOPLE

UPPeople – це кадрове агентство, орієнтоване на ІТ, з 40+ співробітниками. Ця компанія покладається на сильний маркетинговий підхід і була створена Антоном Богдановим у Києві в 2014 році. Їхня місія — об’єднати таланти та компанії для створення крутих продуктів, оскільки вони тісно інтегровані в наше життя: спрощують покупки та подорожі, допомагають навчатися та розважити під час наступного блокування.

6. CAPITAL RECRUITERS

Capital Recruiters – це рекрутингова фірма, орієнтована на ІТ, яка успішно працює в Києві з 2007 року. Рекрутинг здійснюється як для компаній в Україні, так і для компаній США та ЄС, зокрема в Польщі. Штат із 36 фахівців зосереджений на пошуку, оцінці та відборі IT-фахівців, у тому числі осіб керівного рівня. Capital Recruiters відома своїм досвідом і надійністю.

7. MDCONSULT

MDconsult – одеська компанія, яка займається підбором ІТ кадрів на українському ринку праці. Якщо вас цікавлять професіонали середнього, старшого або C-рівня, MDconsult допоможе вам легко заповнити ці вакансії. Агентство також надає послуги кадрового консалтингу. Компанія була заснована в 2017 році і наразі налічує 35 співробітників.

8. SUNVERY

Sunvery – це агентство, засноване в 2015 році, яке набирає персонал для компаній, орієнтованих на ІТ. Місія компанії – знайти та найняти талановитий технічний персонал. Головний офіс Sunvery знаходиться у Львові. У команді Sunvery 29 осіб, співзасновник – Богдан Мах.

9. MOVEUP

Move up зв’язується з найкращими українськими талантами протягом 30 днів із великими міжнародними продюсерськими компаніями. Спочатку вони ретельно вивчають бачення компаній, потім шукають ідеальні відповідники та допомагають талановитим фахівцям і ІТ-командам знайти один одного. Вони слухають своїх кандидатів, дізнаються, хто вони, які їхні бажання, мріють про роботу.

10. HEAD4HUNT

Head4Hunt — київське кадрове агентство з підбору персоналу, яке було засноване у 2019 році та налічує 26 спеціалістів, які старанно працюють над пошуком найкращих партнерів для великих ІТ-компаній. Їхні фахівці з підбору персоналу мають досвід пошуку найрідкісніших талантів. Мета компанії – полегшити процес підбору персоналу та зробити цю подорож приємною для клієнтів.

Потужний PR та його складові
Детальніше
Побудова якісної ІТ-освіти в Україні!!
Детальніше
Послуги нижче собівартості або безкоштовно. Хмарний оператор пропонує підтримку бізнесу
Детальніше