home-blur
98c128726924450e90042f983ff299a6
24/03/2020
EASE News

Безкоштовні оффлайн курси з цифрової грамотності тепер доступні кожному!

У 2016 р. термін «четверта промислова революція» прогримів на весь світ, ставши темою Давоського економічного форуму. Сьогодні ми з вами живемо в епоху стрімкого прогресу цифрових технологій, які швидко проникають в усі сфери нашого життя. Саме тому кожному з нас раніше чи пізніше доведеться зіткнутися з новими реаліями навчання, роботи й повсякденного життя, породженими стрімкими темпами цифровізації в усіх соціально-економічних та суспільних сферах.

Розуміючи виключну важливість навиків цифрової грамотності, які є запорукою успіху в новому цифровому світі, Powercode Academy став амбасадором, партнером та оффлайн-хабом проекту Дія.Цифрова освіта! Відтепер, в межах співпраці з Міністерством цифрової трансформації України, академія сприятиме популяризації цифрової освіти, підвищенню рівня обізнаності українців у сфері цифрових технологій та зростанню цифрової грамотності населення України.

Проект Дія.Цифрова освіта орієнтований на різні цільові аудиторії — вчителів, батьків, людей поважного віку тощо. В межах проекту, в форматі освітніх серіалів, вітчизняні зірки простою мовою та з юмором розповідатимуть українцям основи цифрової грамотності. Тепер кожен має змогу не лише безкоштовно пройти навчання онлайн на платформі EdEra, але й безкоштовно відвідати оффлайн-курси у локаціях Powercode Academy, як партнера Міністерства цифрової трансформації України, прослухати необхідний курс, покращити свої цифрові навички!

Як знайти оффлайн хаби академії?

➕ Київ
🔴 вул. Саксаганского, 30Б, оф. 11
🕐 Пн-Пт: 10.00–19.00
Забронювати час для візиту: +38 073 126 00 72

➕ Запоріжжя
🔴 вул. Шкільна, 56
🕐 Пн-Пт: 11.00–19.00
Забронювати час для візиту: +38 099 705 14 18

🔜 Невдовзі ще одна локація Powerсode Academy з’явиться в Харкові.

Лише разом можливо полегшити життя українців у новому цифровому середовищі на основі підвищення здатності пересічних громадян до використання цифрових технологій в навчанні, на роботі і в суспільному житті.

Рухаємо українську ІТ-освіту вперед!
Read more
Співробітництво Powercode Academy та Міністрества Цифрової Трансформації України
Read more
Робота IT в Україні. Як шукають співробітників у Запоріжжі
Read more