home-blur
bffff9fe4c714248868f6197b4e6ba93
25/06/2021
EASE News

EASE стала партнером Міжнародного Форуму BIT-2021

1 липня Одеса зустріне головну подію вітчизняного ІКТ-ринку — Міжнародний Форум BIT-2021 на хвилях Чорного моря , (або Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP. Навколо Даних. Навколо Безпеки») . Цей унікальний галузевий захід, що відрізняється комплексним підходом, якістю інформаційного наповнення та неповторною атмосферою, традиційно збере найкращих представників ІКТ-спільноти та бізнес-середовища регіону. Хочемо поділитися з Вами програмою Міжнародного Форуму «Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP. Навколо Даних. Навколо Безпеки» (або BIT-2021), що відбудеться у Одесі зовсім скоро — 1 липня!

Для Вас пролунають виступи:

  • Побудова системи захисту персональних даних від кіберзагроз
  • Як ми пережили 2020. І навіть сміялись
  • Як економити за допомогою IoT
  • IP системи гучномовного зв’язку та оповіщення
  • Як виграти в гонці за якість відеотрансляції без повної модернізації
  • Інфраструктура цифрової трансформації
  • Системи відеоспостереження майбутнього від компанії Bosch

Але виступи — це лише початок!

Також у програмі Форуму BIT-2021 цікава виставка, на якій свої розробки представлять передові компанії: Huawei Ukraine, АСБІС-Україна (рішення Prestigio, Intel, Logitechб Apple), РОМСАТ (рішення TEKTELIC, ITC, Magos, Aqara, Bosch), Ucloud, TECHSVIT (рішення Sennheiser, Zoom, Dell).

Одна з найбільш цінних складових Форуму — це спілкування партнерів та відвідувачів, можливість задати найболючіші питання безпосередньо представникам провідних виробників обладнання та ІТ-рішень, постачальникам та експертам, отримання великої кількості корисних ділових контактів.

А для того, щоб спілкування протікало неформально, в дружній обстановці, відвідувачів BIT-2021, крім ділової частини, чекає розіграш цінних призів та нетворкінг.

Увага! Кількість місць обмежена — поспішайте зайняти найкращі з них на «BIT-2021 на хвилях Чорного моря»

Форум проводиться з дотриманням всіх санітарних норм.

Все, що стосується BIT-2021 в Одесі, можна знайти на офіційному сайті заходу.

Про CIS Events Group Ukraine: 

Міжнародна маркетингова агенція CIS Events Group Ukraine фокусується на ІКТ-ринку країн ближнього та далекого зарубіжжя. Основний напрямок діяльності: проведення заходів від великих форумів до навчальних семінарів. Агенція надає послуги: call-center, збір та обробка лідів, маркетингові та аналітичні дослідження, розробка рекламних кампаній і консалтинг.

The Four-Day Workweek in IT: Perspectives from Ukrainian Businesses
Read more
FUCKUP NIGHT BY EASE: провали MEGOGO, Multiplex і Atlas Weekend
Read more
Ми отримали нагороду “Партнерство заради сталого розвитку” від Глобального договору ООН в Україні за партнерство, спільні проекти та підтримку ООН.
Read more