home-blur
7386752b921441cb81fff636ae54b5b2
06/01/2021
EASE News

Ми отримали нагороду “Партнерство заради сталого розвитку” від Глобального договору ООН в Україні за партнерство, спільні проекти та підтримку ООН.

Партнерство є основою ефективної співпраці та розробки вигідних проектів.

У співпраці з ГД ООН ми реалізували кілька вражаючих, суспільно корисних проектів, спрямованих на розвиток сучасної спільноти.

Церемонія вручення нагород відбулася 26-го листопада, вперше в онлайн-форматі.

Відкрили церемонію Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, Генеральна директорка Глобального договору ООН в Україні Тетяна Сахарук та президент CEO Club Ukraine Сергій Гайдайчук.

Я вітаю всіх  з перемогою, бо участь кожної конкретної компанії у вирішенні глобальних проблем — це велика перемога для всіх. Сподіваюся, що разом ми зможемо створити потужний рух відповідального бізнесу в Україні. І ми розраховуємо на ваше партнерство! — наголосила Генеральна директорка Глобального договору ООН в Україні Тетяна Сахарук.

На конкурс 2020-року було подано безпрецедентну кількість заявок: крім України, участь у конкурсі взяли компанії з Білорусі, Македонії, Польщі та Туреччини. Журі, що оцінювало проєкти, було також міжнародним.

Владислав Савченко, засновник і президент Європейської асоціації програмної інженерії про очікування від проекту Diia City.
Read more
EASE TOGETHER WITH PARTNERS WILL PRESENT THE IT INDUSTRY OF UKRAINE AT THE EXHIBITION RIGA COMM
Read more
Young Hack. Odessa edition. Результати хакатону
Read more