home-blur
ab8cf88acb5a488c969e9ce33ee1eafc
05/02/2021
EASE News

Найближчі активності EASE

У нас в EASE кожний місяць наповнений яскравими і корисними активностями. Ми хочемо трохи розповісти про те, що запланували на найближчий час.

  • Уже за кілька днів анонсуємо перший Ярмарок Вакансій топових IT-компаній, який пройде в Запоріжжі. (Львів, ви теж готуйтеся) Туди ми запрошуємо всіх, хто в пошуку роботи мрії або зацікавлений в знайомстві з новими компаніями. А для компаній — це крута можливість заявити про себе і прокачати HR-бренд.
  • Зйомки нового випуску IT Bar — це полюбився формат розважального шоу, в якому СЕО та власники бізнесу з абсолютно різних напрямків збираються разом для обговорення свіжих IT / хайтек / Діджитал новин. До речі, попердні серії можна знайти за посиланням.
  • ФАКUP Night — це буде вечір присвячений жорстким фейлам в професійних буднях. А спонсор івенту: Не помиляється тільки той, хто нічого не робить / На помилках вчаться ..та інші втішні прислів’я.
  • Віртуальна екскурсія — один з найулюбленіших форматів, який дає можливість відкрити закулісся вашої компанії і надихнути глядачів, серед яких цілком можуть бути майбутні члени команди. У головних ролях: топові компанії, студенти університетів. А недавно доступ до перегляду став відкритий кожному.

Приєднуйтесь до спільноти EASE і беріть участь в наших тематичних тусовках.

EASE ASSOCIATION LAUNCHED REFERRAL PROGRAM
Read more
EASE Residents Summer Meetup
Read more
OMG! Першому документальному кіно про історію української ІТ-індустрії — БУТИ!
Read more