home-blur
43925132ce6949b5b54c00638819f4c8
22/05/2020
EASE News

Перше засідання Ради експортерів та інвесторів при МЗС України

Друзі, а в нас чудові новини!

Для того, щоб посилити захист та активніше просувати економічні інтереси українського бізнесу за кордоном МЗС України вирішило перезавантажити діяльність Ради експортерів та інвесторів, запропонувавши небайдужим підприємцям долучитися до роботи в її рамках.

Скориставшись цією пропозицією Владислав Савченко, засновник міжнародної компанії Powerсode та Європейської Асоціації Програмної Інженерії (EASE), увійшов до складу оновленої Ради експортерів та інвесторів при МЗС України. І вчора, 21.05.2020 р.,  відбулася перша зустріч учасників Ради з міністром закордонних справ Дмитром Кулебою в режимі відеоконференції.

Чому це так важливо? Тому що ця зустріч є одним з реальних кроків для налагодження діалогу між вітчизняним бізнесом й державою в особі української дипломатії. І участь EASE в діяльності Ради експортерів та інвесторів має значний потенціал для структурованого просування та захисту інтересів вітчизняної ІТ-галузі не лише в Україні, а й за її межами.

Просування продукції підприємств сфери ІТ на зовнішніх ринках, налагодження тісних контактів з іноземними контрагентами, інформування про можливості експорту ІТ-продукції — ось далеко не вичерпний список завдань, на вирішення яких спрямовуватиметься діяльність EASE в межах участі в Раді експортерів та інвесторів.

Ми докладемо максимуму зусиль для реалізації оновленого вектору взаємодії бізнесу й держави в межах співробітництва з МЗС. Слідкуйте за нашими новинами.

Рухаємо українську ІТ-освіту вперед!
Read more
EASE PRESIDENT VLADYSLAV SAVCHENKO PRESENTED THE COMMUNITY IN SWITZERLAND AT THE UKRAINIAN – SWISS BUSINESS HUB
Read more
Web 3 & AI Professionals Choose Dubai as New Home, But Why?
Read more