home-blur
f0fe7590c196436ea30cec1763ed6f36
09/02/2021
EASE News

Phonet власникам iPhone зробила користування бізнес-телефонією компанії ще зручнішим, випустивши другу версію додатку Phonet Mobile Assistant для iOS.

Phonet Mobile Assistant для iOS забезпечує швидкий доступ до мобільної версії особистого кабінету АТС для iPhone — журналам контактів і дзвінків всієї компанії, свого відділу, власних, пропущених на будь-якому з номерів компанії, з швидкою фільтрацією і пошуком дзвінків, з можливістю їх послухати і залишити коментар до дзвінка в журналі і в картці клієнта, або прочитати коментарі колег, також можливо подивитися з якого рекламного джерела надійшов дзвінок клієнта, якщо використовується система рекламної аналітики, дзвінків Phonet Call-Tracking і зворотний дзвінок для сайту CallCatcher.

Серед інших продуктів Phonet для мобільних — Android Mobile Assistant, сервіс FMC, спільно з операторами Інтертелеком і 3Mob. Вони підключають смартфон до Віртуальної АТС компанії, що забезпечує:

  • Фіксацію розмов в особистому кабінеті і їх запис;
  • Можливість установки голосових вітань і меню;
  • Напрямок дзвінків на відділи і співробітників, за сценаріями;
  • Контроль пропущених дзвінків, щоб компанія не втрачала клієнтів і прибуток;
  • Безкоштовний зв'язок в корпоративної мережі;
  • Звіти з активності номерів, співробітників і багато іншого.
Компанія Phonet є експертом з 7-річним досвідом у сфері організації повнофункціональної телефонії для компаній, на базі власних програмних розробок (Віртуальна АТС, Коробочна версія IP АТС, інтеграції телефонії з CRM, Коллтрекінг, FMC і мобільний додаток для контролю співробітників, що працюють з мобільними, віджет зворотнього дзвінка на сайт), включаючи надання рішень для операторів зв'язку.
AІ-учитель, віртуальний щоденник і конкурент Google Classroom. Асоціація EASE влаштувала digital-батл між студентами 4 університетів
Read more
EASE HELD IT CONFERENCE AND JOB FAIR IN CHERNIVTSI
Read more
EASE TOGETHER WITH PARTNERS WILL PRESENT THE IT INDUSTRY OF UKRAINE AT THE EXHIBITION RIGA COMM
Read more