home-blur
9f58f219e5dc4535a78f6b2d6f421454
05/02/2021
EASE News

Владислав Савченко, засновник і президент Європейської асоціації програмної інженерії про очікування від проекту Diia City.

Європейська асоціація програмної інженерії вже має ряд спільних проектів з Міністерством цифрової трансформації України:

  • Відкрито центр доступу до цифрових можливостей у Харкові.
  • EASE і Мінцифра запустили платформу IT Relocate для зарубіжних IT-фахівців.
  • Резиденти асоціації брали участь в розробці програми Дiя.
  • Провели спільний мітап «Лікнеп по Diia City» для резидентів EASE.

Чому підтримує проєкт?

Владислав вважає, що Дія City допоможе залишити більше грошей в Україні. Будуть створені всі умови, щоб не виводити капітал за кордон. Завдяки впровадженню міжнародних інструментів буде легше отримати інвестиції від зарубіжних фондів, оформляти фахівців стане набагато простіше, а також наші компанії почнуть серйозно конкурувати на світовій арені.

Що очікує від проєкту?

Податок 10% на виведений капітал, податок 5% на зарплату і можливість застосування англійського права. Це три положення, які чекаємо від Дія City. Ми зможемо залучати фахівців з тієї ж Польщі, Молдови, Білорусі. Навіть є ініціативи щодо релокації: можна перевезти 5 тис. фахівців, також існують квоти по містах для переїзду за спрощеною системою. З новими умовами ми дійсно зможемо вирости з 250 тис. до півмільйона людей, зайнятих в IT-секторі.

EASE TOGETHER WITH PARTNERS WILL PRESENT THE IT INDUSTRY OF UKRAINE AT THE EXHIBITION RIGA COMM
Read more
Реєстрація компанії в Україні VS Європі
Read more
Асоціація EASE провела мітап на тему: «Залучення НЕ венчурного фінансування для стартапу на світових ринках»
Read more