home-blur
49756bd2b7de47bd8923d4d7c2eb4911
14/09/2021
Partner news

Асоціація EASE стала інформаційним партнером AI Conference Kyiv 2021

Як прокачати бізнес за допомогою штучного інтелекту: спікери AI Conference Kyiv 2021 та фантастична знижка на квитки

Конференція стане майданчиком, де кити індустрії AI, підприємці, діджитал-маркетологи обміняються ідеями стрімкого технологічного розвитку українського бізнесу. Зокрема з доповіддю виступить президент EASE Владислав Савченко.

21 вересня в київському конференц-холі «Оазис» відбудеться вже третя AI Conference Kyiv 2021 про впровадження штучного інтелекту в бізнес. Організатор — міжнародна компанія Smile-Expo.
Європейська асоціація програмної інженерії (EASE) стала офіційним медіапартнером конференції.

П’ятірка топ-спікерів заходу та теми їхніх доповідей

Розробники ШІ для різних галузей бізнесу поділяться власним досвідом та дадуть відповіді на запитання гостей конференції.

Серед спікерів, які виступлять на AI Conference Kyiv 2021:

  • Марина Волошина — очолює напрям CRM в компанії METRO Cash&Carry Ukraine, спеціаліст з понад 14-річним досвідом у маркетингу. Марина розкриє тему «Підводні камені діджіталізаціі: чи виживуть мамонти»
  • Олександр Краковецький  співзасновник та керівник DevRain — компанії з розробки програмного забезпечення (Microsoft Gold Partner, Microsoft AI Inner Circle Program). Тема доповіді: «Чому створення data strategy для компаній — першочергове завдання?».
  • Ірина Кравець  членкиня Комітету з розвитку сфери штучного інтелекту Міністерства цифрової трансформації України. Тема доповіді: «AI в агросекторі».
  • Владислав Савченко — Президент EASE, засновник міжнародної групи ІТ-компаній Powercode та засновник продуктового онлайн-супермаркету Foodex 24. Фахівець виступить із доповіддю на тему: «Сучасні технології управління ланцюгами поставок (Supply Chain Management, SCM). Кейс Foodex24».
  • Михайло Чайкін — консультант і менеджер з розвитку бізнесу в сфері інформаційних технологій та інформаційної безпеки в компанії EY Ukraine. З доповіді спікера гості дізнаються про AI в кібербезпеці — чим це відрізняється від роботизації та як правильно впроваджувати.

Також на відвідувачів чекає гаряча дискусія про перспективи розвитку АІ в Україні.

Рекордна знижка до Дня програміста

Скористайтеся шансом заощадити на квитку: модератор панельної дискусії, ректор Університету штучного інтелекту та цифровізації Дарина Кушерець дарує персональну знижку 40% на квитки.

Акція діє тільки до 14 вересня включно. Встигніть придбати квиток за акційною ціною — 1500 грн. Ціна з 15 вересня — 2500 грн.

У відеозапрошенні Дарина розповіла деталі вигідної пропозиції та про причини, чому варто відвідати івент.

Відео.

Подробиці конференції та квитки зі знижкою на офіційному сайті. Будьте в курсі новин застосування ШІ в бізнесі, приєднуйтесь до Телеграм-каналу.

10 тез EQ Business Forum
Read more
EASE & WORLDWIDE SOFTWARE ARCHITECTURE SUMMIT 22.2
Read more
10th Edition of the European Blockchain Convention: Celebrating Industry Achievements
Read more