home-blur
470774c5fca64bc791d141c482e7349b
22/11/2021
Partner news

Автор книжки «Наддержави штучного інтелекту: Китай, Кремнієва долина й новий світовий лад» Лі Кайфу на першій конференції AI HOUSE в Україні

Асоціація EASE стала інформаційним партнером події  AI HOUSE Conference, що відбудеться 25 листопада в Києві. Головний спікер — Лі Кайфу (Kai-Fu Lee), ім’я якого журнал Time вніс до списку 100 найвпливовіших людей світу. Також на заході виступатимуть професіонали з Reface, SoftServe, Powder, Kinetix та інших компаній.

Конференція від AI HOUSE об’єднає міжнародних експертів зі штучного інтелекту з AI-спільнотою в Україні. Спікери обговорять останні AI-вирішення, дослідження й передові методи, які потім можна буде відразу застосувати в бізнесі.

Ключова тема конференції — перспективи розвитку штучного інтелекту. Її повноцінно розкриє Лі Кайфу, який у минулому був президентом Google China й топменеджером у Microsoft, SGI та Apple. Його книжка «Наддержави штучного інтелекту: Китай, Кремнієва долина й новий світовий лад» увійшла до списків бестселерів The New York Times, USA Today і Wall Street Journal. Цього року Лі Кайфу випустив нову книжку «AI 2041: десять поглядів на наше майбутнє». У межах виступу експерт виокремить головні тези й відповість на запитання учасників конференції.

«AI & ML набирають колосальної популярності, навіть зараз AI активно імплементується і  змінює наше життя. Виникає багато запитань: де і як це застосовувати, як запустити свій AI-продукт та що для цього потрібно, які технології й вирішення необхідні, що на нас чекає в майбутньому AI і що ми можемо зробити, щоб якнайліпше до цього підготуватися. Ми запросили топових експертів, щоб відкрити ширму цих актуальних запитань, зокрема знаменитого Лі Кайфу.  На сьогодні він керує фондом з активами 2,7 мільярда доларів США, а сам фонд спеціалізується на розвитку китайських високотехнологічних компаній наступного покоління. Ми бачимо великий сенс і цінність у тому, щоб Лі Кайфу презентував українському ком’юніті прогрес Китаю в галузі штучного інтелекту, свій досвід і знання», — Богдан Пономар, CEO AI HOUSE.

AI HOUSE Conference дасть змогу міжнародним експертам поділитися своїм досвідом.  Альберто Бетелла зробить основні висновки зі своїх наукових досліджень у галузі Emotion AI і розповість про свій досвід роботи CTO. Експерт на прикладах проілюструє, як створювати продукти від прототипів до реальних технологій для широкого кола галузей.

На конференції обговорять останні тенденції в Deep Generative Models (DGM), питання квантового машинного навчання, використання Self-Supervised Learning (SSL) у відеоіграх та AI у креативних сферах.  Окрім Лі Кайфу й Альберто Бетелли, на конференції виступлять:

  • Володимир Кулешов, Assistant Professor у Cornell Tech, співзасновник і головний технолог в Afresh;
  • Олесь Петрів, CTO в Reface;
  • Микола Максименко, R&D Director у SoftServe;
  • Лорен Ромео, Chief Data Officer в AXA Madrid International Hub;
  • Станіслав Коппін, співзасновник і CEO в Powder;
  • Бартелемі Кісс, співзасновник і CGO/COO в Powder;
  • Ліам Шоневельд, Principal AI Engineer у Powder;
  • Ясін Тахі, CEO в Kinetix;
  • Генрі Міранд, співзасновник і CTO в Kinetix.

AI HOUSE — ініціатива компанії Roosh, що має на меті створити єдину спільноту AI & ML, де експерти й таланти об’єднають ідеї для розбудови продуктових AI-стартапів в Україні.

Roosh — технологічна компанія, яка створює й інвестує, віддає перевагу проектам у сфері машинного навчання та штучного інтелекту. До Roosh входять: екосистема з побудови машинного навчання в Україні AI HOUSE, однойменний венчурний фонд Roosh Ventures, венчурна ML-студія Pawa, стартапи Reface і ZibraAI.

Що потрібно вчити дітям вже зараз, щоб підготуватися до професій майбутнього?
Read more
Освітній фонд KeepSolid запускає програму екстремального навчання IT професіям.
Read more
Асоціація EASE стала інформаційним партнером AI Conference Kyiv 2021
Read more