home-blur
470774c5fca64bc791d141c482e7349b
22/11/2021
Partner news

Автор книжки «Наддержави штучного інтелекту: Китай, Кремнієва долина й новий світовий лад» Лі Кайфу на першій конференції AI HOUSE в Україні

Асоціація EASE стала інформаційним партнером події  AI HOUSE Conference, що відбудеться 25 листопада в Києві. Головний спікер — Лі Кайфу (Kai-Fu Lee), ім’я якого журнал Time вніс до списку 100 найвпливовіших людей світу. Також на заході виступатимуть професіонали з Reface, SoftServe, Powder, Kinetix та інших компаній.

Конференція від AI HOUSE об’єднає міжнародних експертів зі штучного інтелекту з AI-спільнотою в Україні. Спікери обговорять останні AI-вирішення, дослідження й передові методи, які потім можна буде відразу застосувати в бізнесі.

Ключова тема конференції — перспективи розвитку штучного інтелекту. Її повноцінно розкриє Лі Кайфу, який у минулому був президентом Google China й топменеджером у Microsoft, SGI та Apple. Його книжка «Наддержави штучного інтелекту: Китай, Кремнієва долина й новий світовий лад» увійшла до списків бестселерів The New York Times, USA Today і Wall Street Journal. Цього року Лі Кайфу випустив нову книжку «AI 2041: десять поглядів на наше майбутнє». У межах виступу експерт виокремить головні тези й відповість на запитання учасників конференції.

«AI & ML набирають колосальної популярності, навіть зараз AI активно імплементується і  змінює наше життя. Виникає багато запитань: де і як це застосовувати, як запустити свій AI-продукт та що для цього потрібно, які технології й вирішення необхідні, що на нас чекає в майбутньому AI і що ми можемо зробити, щоб якнайліпше до цього підготуватися. Ми запросили топових експертів, щоб відкрити ширму цих актуальних запитань, зокрема знаменитого Лі Кайфу.  На сьогодні він керує фондом з активами 2,7 мільярда доларів США, а сам фонд спеціалізується на розвитку китайських високотехнологічних компаній наступного покоління. Ми бачимо великий сенс і цінність у тому, щоб Лі Кайфу презентував українському ком’юніті прогрес Китаю в галузі штучного інтелекту, свій досвід і знання», — Богдан Пономар, CEO AI HOUSE.

AI HOUSE Conference дасть змогу міжнародним експертам поділитися своїм досвідом.  Альберто Бетелла зробить основні висновки зі своїх наукових досліджень у галузі Emotion AI і розповість про свій досвід роботи CTO. Експерт на прикладах проілюструє, як створювати продукти від прототипів до реальних технологій для широкого кола галузей.

На конференції обговорять останні тенденції в Deep Generative Models (DGM), питання квантового машинного навчання, використання Self-Supervised Learning (SSL) у відеоіграх та AI у креативних сферах.  Окрім Лі Кайфу й Альберто Бетелли, на конференції виступлять:

  • Володимир Кулешов, Assistant Professor у Cornell Tech, співзасновник і головний технолог в Afresh;
  • Олесь Петрів, CTO в Reface;
  • Микола Максименко, R&D Director у SoftServe;
  • Лорен Ромео, Chief Data Officer в AXA Madrid International Hub;
  • Станіслав Коппін, співзасновник і CEO в Powder;
  • Бартелемі Кісс, співзасновник і CGO/COO в Powder;
  • Ліам Шоневельд, Principal AI Engineer у Powder;
  • Ясін Тахі, CEO в Kinetix;
  • Генрі Міранд, співзасновник і CTO в Kinetix.

AI HOUSE — ініціатива компанії Roosh, що має на меті створити єдину спільноту AI & ML, де експерти й таланти об’єднають ідеї для розбудови продуктових AI-стартапів в Україні.

Roosh — технологічна компанія, яка створює й інвестує, віддає перевагу проектам у сфері машинного навчання та штучного інтелекту. До Roosh входять: екосистема з побудови машинного навчання в Україні AI HOUSE, однойменний венчурний фонд Roosh Ventures, венчурна ML-студія Pawa, стартапи Reface і ZibraAI.

EASE стала партнером міжнародної виставки PLUG-IN UKRAINE 2021
Read more
Що потрібно вчити дітям вже зараз, щоб підготуватися до професій майбутнього?
Read more
Асоціація EASE стала інформаційним партнером AI Conference Kyiv 2021
Read more