home-blur
c698cc4585ad46a2bac7b9870b05fa88
11/05/2021
Partner news

Європейська асоціація програмної інженерії стала інформаційним партнером Odessa Startups Pitch Club #2

Наші друзі з Digest Pro запрошують Одеські стартапи на другу зустріч пітч клубу 11 листопада о 18:00. Місце проведення уточнюється.

Цього разу івент організований HYS Enterprise спільно з Venture Door за інформаційної підтримки Digest Pro.

Від експертів Venture Door ви дізнаєтесь, як грамотно вибудовувати нетворкінг та як зробити пітч максимально успішним. І, звичайно, пітч клуб не обійдеться без тренувальних пічів в умовах, максимально наближених до реальних!

Бонус заходу: відгуки учасників Web Summit 2021 (Lisbon, 01-04.11.2021)

Участь безкоштовна за попередньої реєстрації: Посилання на форму реєстрації.

Важливо заповнити форму до 07.11.2021

Організатори івенту:

HYS Enterprise — Голландська IT-компанія з центром розробки в Одесі, заснована в 2007 році. Компанія надає повний спектр послуг з IT-консалтингу, веб-розробки, розробки мобільних додатків та програмного забезпечення. На сьогоднішній день над різними проектами працює близько 200 висококваліфікованих спеціалістів.

Venture Door — платформа, що поєднує стартапи та інвесторів. Разом із командою бізнес девелоперів, маркетологів та профільних аналітиків, вона допомагає стартапам залучити ресурси та перетворює їх на інвестиційні пропозиції. З Venture Door яскраві ідеї стають вигідними інвестиціями.

Digest.pro — Діджитал медіа портал про IT та інновації в Одесі, метою якого є популяризація Одеси, як центру креативних ідей та інновацій та створення еко-середовища для подальшого розвитку.

10 тез EQ Business Forum
Read more
Європейська асоціація програмної інженерії стала інформаційним партнером Odessa Startups Pitch Club #2
Read more
Підвищення вартості резидентства
Read more