home-blur
8363c56b78a84f64ab39caeaaf071b52
06/12/2021
Partner news

Топові управлінці розповіли на Business Wisdom Summit, як побудувати життєстійку компанію

Топові управлінці розповіли на Business Wisdom Summit, як побудувати життєстійку компанію

26 листопада на Business Wisdom Summit 28 топових управлінців поділилися бізнес-моделями, інноваціями та трендами майбутнього, які допоможуть бізнесу у сучасних умовах вийти на нові ринки, залучати більше клієнті та заробляти більше.

Стратегії найкращих СЕО та власників великих компаній отримали понад 400 учасників офлайн та 10 тисяч глядачів онлайн-трансляції. Місцем зустрічі був InterContinental Kyiv.

Відкрила саміт податкова радниця у київському офісі Dentons Валерія Тарасенко. Головними змінами, що привнесла пандемія, поділився член наглядової ради «Фармак», експрезидент компанії «Київстар» Петро Чернишов.

«Не бійтеся ухвалювати рішення, що сприяють ефективності бізнесу», — СЕО FAVBET Марина Гінзбург надала стратегії трансформації бізнесу в епоху невизначеності.

Як впровадити нові технології та розвинути культуру інновацій у компанії, у форматі панельної дискусії обговорили директор з продажу та абонентського обслуговування «Vodafone Україна» Євген Булах, керівний партнер холдингу TECHIIA Олег Крот, СЕО «Датагруп» та Volia Михайло Шелемба, СЕО фінтех-компанії Moneyveo в Україні і кофаундер у В’єтнамі Альона Андронікова. Модератором виступив головний редактор бізнес-порталу Delo.ua Андрій Лохматов.

Євген Булах:

«Інтернет речей — це вже мейнстрім у світі. ІоТ використовується насамперед у виробничій галузі, агросекторі та соціальній сфері. Торік найбільш зростаючим напрямом за ІоТ була медицина. Обираючи технології для вашого бізнесу, визначте, який інструмент буде ефективним саме для досягнення вашого результату».

Про навички та якості, необхідні для успіху сучасному інвестору та бізнесмену, розповів генеральний директор та засновник інвестиційної компанії Concorde Capital Ігор Мазепа, а як побудувати життєстійку компанію та ставити довгі цілі в умовах короткострокового планування — голова наглядової ради «Октава Капітал» Олександр Кардаков.

Як трансформується «Київстар»” та телеком-ринок загалом, учасники дізналися від президента компанії «Київстар» Олександра Комарова.

Які труднощі долає управлінець, коли його компанія перетворюється зі стартапу на великий бізнес, поділилася лідерка партії «Голос», народна депутатка України, колишня CEO компанії Ring Ukraine Кіра Рудик. А СЕО Нова пошта Глобал Юрій Беневитський надав рекомендації, як бізнесу вийти на глобальний ринок, головне — докладно проаналізувати ринок, зрозуміти, що відбувалося з продуктом у ретроспективі, оцінити потенціал зростання, які гравці присутні та наскільки вони інноваційні.

Як АВК вдається утримувати лідерство протягом 30 років на ринку, розповів засновник та генеральний директор компанії Володимир Авраменко. Також спікер поділився кейсами запуску нових продуктів на ринок всупереч кризі на прикладі Brunch — снеків нового покоління та DREAMEAT.

У ході панельної дискусії стратегії ефективної взаємодії бізнесу та держави обговорили директор з правових питань групи компаній Нова пошта Інна Хомич, директорка з питань співробітництва з органами державної влади та зв’язків із громадськістю «METRO Україна» Олеся Оленицька, керівниця групи з корпоративних комунікацій та зв’язків з органами державної влади BASF в Україні Олена Прихненко, співголова Комітету Американської торговельної палати в Україні, менеджер з питань фіскального регулювання «Філіп Морріс Україна» Михайло Поляков. Модераторка —  політтехнологиня, партнерка компанії SIC Group Ukraine, Member of IGAPA  Катерина Одарченко. 

Стратегії виходу на глобальний ринок та труднощі  підприємців на цьому шляху обговорили на панельній дискусій «Горизонти подій» співвласник та керівний партнер холдингу HD-group, засновник GFS GROUP Борис Шестопалов, засновник групи компаній T.B.Fruit Тарас Барщовський, власник EPI Group, брендів «ЕПІКУР» та «ЕПІ ХЕПІ» Алекс Коваленко. Модератор — генеральний директор UFuture  Микола Тимощук. 

Після саміту відбулася церемонія нагородження найкращих управлінців за версією журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших». У фінальний список рейтингу «Найкращі управлінці» увійшли учасники, які отримали найбільшу кількість балів від експертного журі. У журі увійшли спеціалісти з рекрутингу топменеджерів, експерти, які мають досвід з навчання персоналу, аналітики ринків та члени редколегії «ТОП-100. Рейтинги найбільших».

До long list «управлінського» рейтингу увійшло майже 200 СЕО з найбільших компаній України. Кандидати оцінювалися за такими критеріями, як: емоційний інтелект, антикризовий менеджмент, використання новацій, лідерський потенціал та управління змінами.

Найбільші компанії відбирали до рейтингу за консолідованою виручкою за минулий рік.

«Цьогорічні учасники наших управлінських рейтингів — це не просто управлінці, а ті, хто довів свою ефективність в умовах глобальної кризи, яку ніхто не міг передбачити. І цей «кризовий» критерій — найприскіпливіший експерт з відбору найкращих управлінців», — каже Максим Біроваш, головний редактор журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших».

Ознайомитися з повним списком переможців рейтингів можна буде у черговому номері журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших», який вийде друком наприкінці грудня цього року.  

Деякі фіналісти мали можливість отримати нагороди зі сцени Business Wisdom Summit. Серед них:

 • Максим Тимченко, генеральний директор ДТЕК
 • Михайло Шелемба, генеральний директор компанії «Датагруп» та Volia
 • Володимир Авраменко, засновник компанії АВК
 • Марина Авдєєва, керівна акціонерка страхової компанії «Арсенал-Страхування»
 • Володимир Мудрий, голова правління ОТП Банку
 • Олександр Кардаков, фундатор «Октава капітал»
 • Дмитро Деркач, генеральний директор групи «Юрія-Фарм»
 • Петро Михайлишин, генеральний директор групи компаній «Епіцентр К»
 • Олег Калашніков, співвласник мережі клінік «Добробут» та «Борис»
 • Євген Шевченко, генеральний директор Carlsberg Ukraine
 • Альона Андронікова, Group СЕО Moneyveo
 • Микола Щербина, генеральний директор мережі аптек АНЦ
 • Олександр Комаров, президент компанії «Київстар»
 • Олександр Бульба, СЕО компанії «Нова пошта».

Серед найбільших компаній за оборотом нагороди на сцені саміту отримали:

 • ДТЕК
 • «Датагруп»
 • «Vodafone Україна»
 • «Київстар»
 • «Тедіс»
 • «Епіцентр К»
 • Carlsberg Ukraine
 • «Нова пошта»

Також відзначили нагородами найкращих галузевих лобістів:

 • Олеся Оленицька, директорка з питань співробітництва з органами державної влади та зв’язків із громадськістю METRO Cash and Carry Ukraine
 • Андрій Тростін, партнер, керівник практики взаємодії з державними органами Eterna Law
 • Олена Прихненко, керівниця групи з корпоративних комунікацій та зв’язків з органами державної влади BASF в Україні
 • Олександр Когут, член Громадської ради Асоціації платників податків України, директор з регуляторних відносин «Київстар»

Прикрасили церемонію нагородження виступи солістки Київської опери Віри Багринець та актора театру і кіно, академічного співака Георгія Нєчаєва.

Організатори — бізнес/медіа бюро Ekonomika+, журнал «ТОП-100. Рейтинги найбільших» , та ділове онлайн-видання Delo.ua — дякують партнерам заходу: головному партнеру Vodafone Ukraine, партнеру доставки майбутнього Нова пошта, партнеру, що приймав, InterContinental Kyiv, технологічному партнеру Favbet, бізнес-партнеру TECHIIA, компанії «Датагруп», національній продуктовій компанії АВК, компанії SHABO, групі компаній DIM, компанії AB InBev Efes Україна, компанії Jack Daniel’s, модному партнеру саміту Andreas Moskin, компанії XVISION, партнеру з розробки чатботів BotsBand, книжковому партнеру «Наш Формат».

А також медіапартнерам: телеканалу LIVE, POWER FM, «Бізнес Радіо», телеканалу «Перший Діловий», телеканалу «Прямий», ТРК «Україна», «5 каналу», dsnews.ua, InVenture Media Group, PaySpace Magazine, агенції диджитал-маркетингу Content.UA, Європейській асоціації програмної інженерії, Marie Claire Ukraine, інтернет-виданню «Апостроф», Postfactum, Marketer.ua, порталу «Так хочу», «Контракти», «Фольга», budynok.com, порталу Liga.net, «Киев власть», інтернет-виданню «Коментарі».

Асоціація EASE стала інформаційним партнером заходу DGTL STAR MRTH #5
Read more
EASE ASSOCIATION HAS STARTED COOPERATION WITH IHUB AND WE INVITE YOU TO JOIN THE INVEST IN BRAVERY.IT EVENT
Read more
Оцінка вартості програмного забезпечення: як спланувати бюджет розробки програмного забезпечення?
Read more