Нагородження переможців Young Hack. Odessa edition
Нагороди знайшли своїх переможців!
Минулої п‘ятниці команда EASE особисто познайомилася з переможцями та учасниками Young Hack. Odessa edition.
Денис Гузей, студент Одеський Національний університет імені І.І.Мечникова, який створив додаток для відстеження вільних місць на парковці, отримав сертифікати на безкоштовне навчання від PowerCode Academy, Образовательный фонд KeepSolid, інтерактивний навчальний продукт із системного мислення від Academy DTEK, та мерч від Асоціації EASE.
Нагадаємо, що 14 команд з Одеських ВНЗ розробляли рішення для онлайн бізнесу чи навчання.
Команда Intelligent Distribution з ДУІТЗ пропонує полегшити процес навчання та взаємодії між студентами за допомогою розробки UniversityDesigner — це додаток, що дозволяє об’єднати спілкування в мережі та полегшити процес навчання в рамках ВНЗ.
Команда Vashub з ОНАХТ запропонувала веб-додатк з відкритим вихідним кодом для перегляду та подальшого вивчення. В одному місці зібрана велика кількість простих і зручних функцій.
Команда ONU_IBM представила проэкт ігрового движка, який може обробляти велику кількість ідентичних об’єктів, і створила на його основі гру. Гра допомагає вивчати астрономію й моделювати планетні системи.
Команда GachiMuchi з НУ ОЮА представляє унікальний продукт — бот-асистент, який працює з API серверу ВНЗ. Розробка полегшить взаємодію студентів з навчальним процесом, зокрема, дозволить контролювати власну успішність і відслідковувати заходи. Для викладачів — це зручний і простий інтерфейс сервера ВНЗ і журнал в одному боті.
Команда GAME DEV DAWNS1 запропонувала AIHV — це гра для персональних комп’ютерів в жанрі екшн/RPG. Продукт дає можливість його користувачам розслабитися й стати частиною цікавого сюжету, який розгортається в незвичному всесвіті.
Стартап Freebie sir з коледжу А.С. Попова є агрегатором знижок для економії часу та грошей його користувачам. За допомогою розробки користувачі можуть відстежувати знижки на карті, проводити аналітику витрат, отримувати кешбек з покупок і зберігати всі карти в QR-коді. Штучний інтелект розраховує розмір черг і перенаправляє покупців у магазин з мінімальною кількістю людей.
Команда DaWi із НУ “ОП” та НУ “ОЮА” представила 3D гру Venator. Користь гри для освіти полягає у можливості вивчення деяких змодельованих історичних подій в інтерактивній формі.
Paws Game — гра-енциклопедія, створена командою Two in the space з ОНТУ. За допомогою голосового помічника гра навчить дитину базовим знанням і навичкам, пояснюючи предмети та явища.
Проєкт SCRUBoard від команди Dungeon Masters з ОНАХТ являє собою мультиплатформенну дошку SCRUM у вигляді нативних додатків для мобільних пристроїв.
Команда Зайченята працювала над проектом електронного щоденника. В основі — зрозумілий дизайн та зручність у користуванні. У додатку можна стежити за розкладом та графіком успішності з різних предметів, а також рейтингом класів.
Команда Uspih запропонувала Uspih-finance — програма для ведення обліку фінансів. Додаток підійде для:
- Людей, які бажають вести облік особистих фінансів
- Малого бізнесу та ФОП
У програмі доступні опції додавання/видалення рахунків і категорій, проведення транзакцій, видалення та архівація транзакцій, алгоритм валідації валюти, що вводиться.
Глобальна мета — запровадити Data Science.
Команда ViGil представила додаток з наступним функціоналом:
- Відеоконференції з високим ступенем захисту, що допоможе боротися зі спамерами.
- Список новин та навчальний розклад вашого ВНЗ.
- Зручне зберігання навчальної літератури, щоб позбавитись зайвої кількості файлів на ПК.
- Персональні дані (оцінки, відвідуваність, активність тощо).
Сподіваємось, що учасники продовжать роботу над своїми проектами і стартап-простір найближчим часом поповниться крутими проектами.