home-blur
8695ca503c1449329e47d050732a67c5
02/06/2020
EASE News

Співробітництво Powercodе Academy з Chief Digital Transformation Officer Харкову

Powercode Academy продовжує підтримувати ініціативи державних та місцевих органів влади з підвищення рівня цифрової грамотності населення України, щоб кожний її мешканець міг вільно користуватися цифровими технологіями і сервісами.

Так, вчора, 1 червня в Харкові було відкрито перший в Україні Центр доступу до цифрових можливостей. У відкритті центру взяли участь заступник Харківського міського голови з питань цифрової трансформації Олег Дробот, директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторія Китайгородська, а також партнер проекту — представник Powercode Academy Ігор Клевцов

У рамках відкриття Центру відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Powercodе Academy і Chief Digital Transformation Officer (CDTO) Харкова.

У Центрі доступу харків’яни зможуть отримати інформацію про всі міські послуги, а також навчитися користуватися електронними сервісами Харкова. Зокрема, отримати цифровий електронний підпис, сформувати онлайн довідки на «Порталі електронних сервісів», зареєструвати особистий кабінет на медичному порталі «Helsi.me», записатися в електронні черги тощо. Також в центрі всі бажаючі зможуть пройти освітні курси на національній платформі «Дія. Цифрова освіта», після закінчення яких отримати відповідний сертифікат.

Для зручності відвідувачів у центрі обладнано робоче місце, яке оснащене комп’ютером, навушниками, інформаційними матеріалами, зокрема, інструкцією по отриманню міських послуг в онлайн режимі та використанню електронних сервісів; складовою серіалів на платформі Дія.Цифрова освіта; правилами роботи. Також при робочому місці працює консультант, який допоможе швидко навчитися цифровій грамотності. Скористатися робочим місцем всі бажаючі можуть щодня з 14:00 до 18:00, крім вихідних. Реєструватися для відвідування центру не потрібно, послуги надаються безкоштовно.

При необхідності кількість робочих місць буде збільшено. Далі буде!

Smart Solutions launched a new service for Diia City
Read more
FIRST CODE. PRESS CONFERENCE AND TEASER PRESENTATION
Read more
UKRAINE’S TECHNOLOGY SECTOR IS GROWING. EASE RESIDENT DNA325 COMPILED A LIST OF 10 PROMISING UKRAINIAN TECH STARTUPS, A MIX OF FAST GROWING COMPANIES AND SMALL CREATIVE TEAMS.
Read more