home-blur
8695ca503c1449329e47d050732a67c5
02/06/2020
EASE News

Співробітництво Powercodе Academy з Chief Digital Transformation Officer Харкову

Powercode Academy продовжує підтримувати ініціативи державних та місцевих органів влади з підвищення рівня цифрової грамотності населення України, щоб кожний її мешканець міг вільно користуватися цифровими технологіями і сервісами.

Так, вчора, 1 червня в Харкові було відкрито перший в Україні Центр доступу до цифрових можливостей. У відкритті центру взяли участь заступник Харківського міського голови з питань цифрової трансформації Олег Дробот, директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторія Китайгородська, а також партнер проекту — представник Powercode Academy Ігор Клевцов

У рамках відкриття Центру відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Powercodе Academy і Chief Digital Transformation Officer (CDTO) Харкова.

У Центрі доступу харків’яни зможуть отримати інформацію про всі міські послуги, а також навчитися користуватися електронними сервісами Харкова. Зокрема, отримати цифровий електронний підпис, сформувати онлайн довідки на «Порталі електронних сервісів», зареєструвати особистий кабінет на медичному порталі «Helsi.me», записатися в електронні черги тощо. Також в центрі всі бажаючі зможуть пройти освітні курси на національній платформі «Дія. Цифрова освіта», після закінчення яких отримати відповідний сертифікат.

Для зручності відвідувачів у центрі обладнано робоче місце, яке оснащене комп’ютером, навушниками, інформаційними матеріалами, зокрема, інструкцією по отриманню міських послуг в онлайн режимі та використанню електронних сервісів; складовою серіалів на платформі Дія.Цифрова освіта; правилами роботи. Також при робочому місці працює консультант, який допоможе швидко навчитися цифровій грамотності. Скористатися робочим місцем всі бажаючі можуть щодня з 14:00 до 18:00, крім вихідних. Реєструватися для відвідування центру не потрібно, послуги надаються безкоштовно.

При необхідності кількість робочих місць буде збільшено. Далі буде!

Нагородження переможців Young Hack. Odessa edition
Read more
THE FIRST CODE. A MINI-EPISODE BASED ON THE MAIN FILM
Read more
Асоціація EASE провела мітап на тему: «Залучення НЕ венчурного фінансування для стартапу на світових ринках»
Read more