home-blur
8851df4704cf4458abd14f71036ffbd0
17/11/2020
EASE News

Управління невідомістю: стратегії СЕО та власників успішних компаній на Business Wisdom Summit

Business Wisdom Summit — флагманський івент бізнес / медіа бюро ekonomika + і журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших ». Щорічно саміт збирає сильних управлінців і лідерів бізнесу для обміну досвідом. Цього року всі компанії потрапили в зону економічної невизначеності, саме тому ключова тема Business Wisdom Summit 2020 року — управління невідомістю.

Вперше в історії саміту всі бажаючі зможуть безкоштовно приєднатися до онлайн-трансляції головної ділової події за попередньою реєстрацією.

VIP-формат участі: тільки 20 квитків

20 учасників зможуть не тільки отримати стратегії лідерів ринку, а й познайомитися зі спікерами наживо на інноваційному майданчику UNIT.City, у великому залі UNIT.Verse, вибравши формат OFFLINE Vip. Гостей також чекає нетворкінг-ланч з діловою елітою України, воркшоп від Единбурзької бізнес-школи спеціально для Business Wisdom Summit, участь в церемонії нагородження кращих управлінців від видання «ТОП 100. Рейтинги найбільших» та інші можливості.

Дізнатися подробиці і зареєструватися як VIP-учасник Business Wisdom Summit можна на сайті або через персонального менеджера за телефоном: +38 (067) 223 01 79 або через пошту: [email protected]

Ключова цінність Business Wisdom Summit — практичні кейси

Спікери BWS розкажуть, як економічну турбулентність зробити трампліном для виходу на нові ринки і чому немає кращого моменту для впровадження інновацій, ніж криза. Гості найбільшого в країні ділового заходу почують перевірені рецепти від компаній, які перетворили ірраціональні страхи перед невідомістю в ефективні бізнес-моделі.

Досвідом поділяться: співвласник Monobank Олег Гороховський, засновник холдингової компанії UFuture Василь Хмельницький, засновник і CEO креативної інвестиційної компанії FEDORIV GROUP Андрій Федорів, співзасновник Petcube Ярослав Ажнюк, генеральний директор компанії Moneyveo Алена Андроникова, співвласник HD group Борис Шестопалов, директор Регіональної Газової Компанії Олег Ніконоров , партнер Sayenko Kharenko Олена Сукманова.

Теми Business Wisdom Summit:

  • Як побудувати ефективну взаємодію різних компаній в холдингу і розвинути екосистему.
  • Що ефективніше: залучити СЕО ззовні або виростити свого.
  • Інструменти командоутворення в умовах віддаленої роботи: кейси компаній, яким вдалося підвищити залученість співробітників навіть на відстані.
  • Чому емпатія — невід’ємна риса лідера майбутнього і якими ще навичками та компетенціями володіє лідер 4.0.
  • Як компанія може розвинути у співробітників лояльність і чому програми з досягнення щастя замінили посадові інструкції.

Після закінчення заходу відбудеться церемонія нагородження кращих управлінців за версією журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших ». Це чудова можливість поспілкуватися з представниками великих українських і міжнародних компаній, знайти майбутніх партнерів для ефективної співпраці та провести час в неформальному спілкуванні зі своїми колегами з реального сектора економіки.

Організатори:

Ekonomika + — бізнес / медіа бюро, в яке входять онлайн-видання mmr.ua, delo.ua і womo.ua, а також журнал «ТОП-100. Рейтинги найбільших ». Ekonomika + щорічно проводить більше 20 ділових заходів, серед яких SHE Congress (обмін унікальним досвідом жінок в бізнесі), «Завтра» (конференція унікальних тінейджерів), Business Wisdom Summit (стратегії і досвід змін від лідерів великого бізнесу), HR Wisdom Summit (обмін кейсами між HR-фахівцями за межею стандартних компетенцій).

Бізнес-портал delo.ua — це новини бізнесу, економіки, політики та інших сфер, інтерв’ю зі знаковими особистостями, огляди різних ринків і основних тенденцій на них, ексклюзивні коментарі авторитетних експертів.

Генеральний партнер Business Wisdom Summit — Регіональна Газова Компанія. Партнер інноваційних рішень — Vodafone.

Юридичний партнер — Sayenko Kharenko.

Партнери: міжнародний алкогольний бренд українського походження Nemiroff, IT-холдинг TECHIIA, міжнародна транспортна логістична компанія з перевезення вантажів в Україні і по всьому світу ZAMMLER.

Work.ua став головним HR-партнером заходу Конференція і Ярмарки вакансій топових IT-компаній
Read more
LІUBOV MOCHALOVA LEAVES THE POST OF CEO OF THE EASE ASSOCIATION
Read more
EASE стала партнером конференції 8P: Business. Digital. Online‑Marketing.
Read more