home-blur
73ef9719a71741fe9132a4d3b09f611e
18/02/2021
Partner news

Біржа цифрових активів Binaryx до Дня Святого Валентина запустила роздачу спеціальних токенів SVDT

14 лютого біржа цифрових активів Binaryx запустила спеціальний Saint Valentine’s Day Token (SVDT). Отримати монети можна безкоштовно, зареєструвавшись на сторінці конкурсу. Також серед учасників буде розіграна поїздка в Дубай на двох і цінні призи.

Токен можна використовувати для створення кріптовалентинки і підняття її в рейтингу на спеціальному лендінгу. Додаткові маркери можна буде придбати на платформі цифрових активів Binaryx.

Розробники повідомляють, що акція триватиме з 14.02.2021 до 14.03.2021.

Володарі першої в рейтингу на момент закінчення конкурсу кріптовалентінки отримають головний приз — поїздку на двох в Дубай. Володарі другого і третього місця отримають Apple Watch і AirPods відповідно. Користувачі, які посіли місця з 4 по 7 отримають електронні цифрові гаманці, а також семи користувачам, вибраним випадковим шляхом буде нараховано по 1000 SVDT додатково.

Механіка токена побудована таким чином, що кожен день ціна однієї монети буде збільшуватися на 14%. Після закінчення акції токени надійдуть у вільний обіг.

У ці важкі часи ми хотіли дати можливість кожному заявити про свою любов на весь світ. За часів соціальної дистанції і самоізоляції кріптовалентинка — прекрасний спосіб викликати посмішку на обличчі коханої людини. ” — заявили представники Binaryx.

Про Binaryx:

Binaryx — біржа цифрових активів з офісами в Україні та Естонії, яка пропонує екосистему для покупки, обміну і зберігання криптовалюти та інших цифрових активів.

Серед продуктів компанії електронний гаманець, криптовалютний обмінник, White label рішення, а також Академія Binaryx з курсами про криптовалюту і трейдинг, які розділені в залежності від рівня вихідних знань користувача.

Контакти:
[email protected]
+38 (096) 1830399

Освітній фонд KeepSolid запускає програму екстремального навчання IT професіям.
Read more
PUSB pre-acceleration program 2023
Read more
VIVA TECHNOLOGY IN PARIS
Read more