home-blur
f8d9e6a221664a67a38f4d2470b4c95a
02/12/2020
EASE News

AІ-учитель, віртуальний щоденник і конкурент Google Classroom. Асоціація EASE влаштувала digital-батл між студентами 4 університетів

На думку організаторів Хакатону, досі немає унікального рецепту, як зробити дистанційне навчання для людей будь-якого віку цікавим, зрозумілим і продуктивним. Для пошуку вирішення цієї проблеми асоціація EASE організувала digital-баттл між талановитими студентами чотирьох університетів: Національний університет “Києво-Могилянська академія”, Одеська національна академія зв’язку, Київський політехнічний інститут, Київський національний університет будівництва і архітектури.

 

На онлайн-Хакатоні зібралося 6 команд студентів від 1 до 5 курсів. Головною метою масштабного івенту став пошук зручних IT-рішень для освіти, враховуючи навички та спеціалізацію факультету, на якому навчаються студенти. Це міг бути новий зручний сайт, додаток, відеогра або навіть hardware-продукт. Учасники повинні були підготувати не тільки технічну частину, а й проаналізувати конкурентів, прорахувати економічні ризики свого проекту.

 

За словами президента Європейської асоціації програмної інженерії Владислава Савченко, завдяки таким талановитим IT-фахівцям успішне майбутнє України забезпечено.

Команда B-13 з КНУБА. Проект Blue Eye за допомогою штучного інтелекту аналізує активність учня і його мотивацію. Технологія комп’ютерного зору дозволяє відстежувати емоційні та фізичні проблеми класу або аудиторії. Продукт подасть сигнал викладачеві, якщо з учнем щось не в порядку. Таким чином, учитель може аналізувати дані і покращувати навчальний процес.

Проект ITSA з КПІ представляє собою зручний і безкоштовний віртуальний щоденник з широким функціоналом для студентів. Сервіс працюватиме як веб-сайт і мобільний додаток. Одне із завдань об’єднати в одному додатку найзручніші світові сервіси з дистанційного навчання.

Стартап Project 2 BUD з КНУБА пропонує навчатися за допомогою мобільних повідомлень за допомогою їх розробки SpeedLearning. Студенти придумали програму, яку надсилає короткі повідомлення з приводу потрібних вам предметів. Повідомлення переводять користувача на контент, де міститься стисла і найголовніша інформація для підготовки. Такий сервіс дозволить сконцентруватися на потрібних дисциплінах. Також можна буде пройти тест на засвоєння матеріалу.

Команда Junior Developers з КНУБА представила проект TaskGet — це персональний тайм-менеджер, який дозволить учням не заплутатися в домашніх завданнях і розкладі занять. За словами розробників, веб-додаток відкриває нові можливості для взаємодії викладача та студента.

Проект I.A.I.A.I з Києво-Могилянської академії придумав платформу OnStudy, яка допоможе учням і студентам збирати всю необхідну інформацію про навчальні процеси в школі чи університеті. Сьогодні для навчання використовується багато різних сервісів і відео майданчиків, тому завдання від викладача можуть бути розкидані по різних джерелах. Сервіс OnStudy вирішує цю проблему — включає в себе бота-викладача, можливість створення особистого кабінету користувача, фіксування оцінок і багато іншого.

Переможцем digital-батла стала команда Study Link з Одеської національної академії зв’язку ім. А.С. Попова, яка представила веб-додаток для оптимізації навчального процесу в умовах дистанційного навчання. Це рішення включає універсальний особистий кабінет, в якому видно студентів і викладачів, де можливо отримати зворотній зв’язок на будь-які питання і стежити за успішністю. Сервіс Study Link —  планує об’єднати кращий функціонал світових сервісів в одному: Google Сlassroom, Trello, Moodle та багато інших.

Журі та менторами digital-батлу стали представники EASE, резиденти і партнери Європейської асоціації програмної інженерії — IT-компанії Powercode, Kozak Group, Devox Software, Phone, Easy-Agency, KeepSolid.

Стартап-переможець отримав сертифікат на безкоштовне навчання в приватній онлайн-школі Powercode IT Academy, вартістю 17 000 грн, особисту зустріч з президентом асоціації Владиславом Савченко та екскурсію по IT-офісу. Також всіх учасників Хакатона нагородили фірмовим Мерч від EASE.

LІUBOV MOCHALOVA LEAVES THE POST OF CEO OF THE EASE ASSOCIATION
Read more
UAPAY RECEIVED A LICENSE FROM THE NATIONAL BANK OF UKRAINE AND THE STATUS OF A PAYMENT INSTITUTION
Read more