home-blur
f8d9e6a221664a67a38f4d2470b4c95a
02/12/2020
EASE News

AІ-учитель, віртуальний щоденник і конкурент Google Classroom. Асоціація EASE влаштувала digital-батл між студентами 4 університетів

На думку організаторів Хакатону, досі немає унікального рецепту, як зробити дистанційне навчання для людей будь-якого віку цікавим, зрозумілим і продуктивним. Для пошуку вирішення цієї проблеми асоціація EASE організувала digital-баттл між талановитими студентами чотирьох університетів: Національний університет "Києво-Могилянська академія", Одеська національна академія зв'язку, Київський політехнічний інститут, Київський національний університет будівництва і архітектури.   На онлайн-Хакатоні зібралося 6 команд студентів від 1 до 5 курсів. Головною метою масштабного івенту став пошук зручних IT-рішень для освіти, враховуючи навички та спеціалізацію факультету, на якому навчаються студенти. Це міг бути новий зручний сайт, додаток, відеогра або навіть hardware-продукт. Учасники повинні були підготувати не тільки технічну частину, а й проаналізувати конкурентів, прорахувати економічні ризики свого проекту.   За словами президента Європейської асоціації програмної інженерії Владислава Савченко, завдяки таким талановитим IT-фахівцям успішне майбутнє України забезпечено.

Команда B-13 з КНУБА. Проект Blue Eye за допомогою штучного інтелекту аналізує активність учня і його мотивацію. Технологія комп'ютерного зору дозволяє відстежувати емоційні та фізичні проблеми класу або аудиторії. Продукт подасть сигнал викладачеві, якщо з учнем щось не в порядку. Таким чином, учитель може аналізувати дані і покращувати навчальний процес.

Проект ITSA з КПІ представляє собою зручний і безкоштовний віртуальний щоденник з широким функціоналом для студентів. Сервіс працюватиме як веб-сайт і мобільний додаток. Одне із завдань об'єднати в одному додатку найзручніші світові сервіси з дистанційного навчання.

Стартап Project 2 BUD з КНУБА пропонує навчатися за допомогою мобільних повідомлень за допомогою їх розробки SpeedLearning. Студенти придумали програму, яку надсилає короткі повідомлення з приводу потрібних вам предметів. Повідомлення переводять користувача на контент, де міститься стисла і найголовніша інформація для підготовки. Такий сервіс дозволить сконцентруватися на потрібних дисциплінах. Також можна буде пройти тест на засвоєння матеріалу.

Команда Junior Developers з КНУБА представила проект TaskGet — це персональний тайм-менеджер, який дозволить учням не заплутатися в домашніх завданнях і розкладі занять. За словами розробників, веб-додаток відкриває нові можливості для взаємодії викладача та студента.

Проект I.A.I.A.I з Києво-Могилянської академії придумав платформу OnStudy, яка допоможе учням і студентам збирати всю необхідну інформацію про навчальні процеси в школі чи університеті. Сьогодні для навчання використовується багато різних сервісів і відео майданчиків, тому завдання від викладача можуть бути розкидані по різних джерелах. Сервіс OnStudy вирішує цю проблему — включає в себе бота-викладача, можливість створення особистого кабінету користувача, фіксування оцінок і багато іншого.

Переможцем digital-батла стала команда Study Link з Одеської національної академії зв'язку ім. А.С. Попова, яка представила веб-додаток для оптимізації навчального процесу в умовах дистанційного навчання. Це рішення включає універсальний особистий кабінет, в якому видно студентів і викладачів, де можливо отримати зворотній зв'язок на будь-які питання і стежити за успішністю. Сервіс Study Link —  планує об'єднати кращий функціонал світових сервісів в одному: Google Сlassroom, Trello, Moodle та багато інших.

Журі та менторами digital-батлу стали представники EASE, резиденти і партнери Європейської асоціації програмної інженерії — IT-компанії Powercode, Kozak Group, Devox Software, Phone, Easy-Agency, KeepSolid.

Стартап-переможець отримав сертифікат на безкоштовне навчання в приватній онлайн-школі Powercode IT Academy, вартістю 17 000 грн, особисту зустріч з президентом асоціації Владиславом Савченко та екскурсію по IT-офісу. Також всіх учасників Хакатона нагородили фірмовим Мерч від EASE.
Управління невідомістю: стратегії СЕО та власників успішних компаній на Business Wisdom Summit
Read more
Запоріжський національний університет став партнером EASE
Read more
EASE TOGETHER WITH PARTNERS WILL PRESENT THE IT INDUSTRY OF UKRAINE AT THE EXHIBITION RIGA COMM
Read more